PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Rodzice…zazwyczaj najważniejsze osoby w naszym życiu. Mimo tego, że wiele razy się z nimi nie zgadzamy to nie możemy im odebrać tego jak bardzo ukształtowali nas przez wychowanie i opiekę. Wesele jest idealnym dniem, żeby okazać im wdzięczność za wszystkie lata opieki i dobroć, którą nas otoczyli w trakcie dzieciństwa. Jest to moment przełomowy nie tylko dla nas, ale także dla nich. Jest to dzień, w którym witają nowego członka rodziny, a jednocześnie są świadomi, że ktoś opuszcza ich dom. 

„Nie zawsze da się przygotować przyszłość

dla naszej młodzieży, ale da się przygotować

młodzież do tej przyszłości”

Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców - dlaczego warto

Rodzice od początku naszego życia pełnią w nim rolę. Czasami większą, czasami mniejszą, ale zawsze starają się być dla nas przykładem i życiowym mentorem, który przeprowadzi nas przez życie najlepszą drogą. Rodzice doskonale wiedzą, że dzień ślubu jest dla Was bardzo ważny, tym bardziej ucieszy ich fakt poświęcenia kilku chwil właśnie dla nich. W czasie tak szalonego dnia warto na chwile zatrzymać się i zastanowić nad tym, dzięki komu się tu znaleźliśmy.

Wesele - idealny moment

Nieodłącznym elementem każdego przyjęcia weselnego są podziękowania dla rodziców. Ciężko jest znaleźć odpowiednie prezenty, które wyrażą wdzięczność za pomoc oraz wsparcie, które dostaliśmy przez całe nasze życie. Tak naprawdę najpiękniejsze prezenty to te wręczone ze szczerego serca. Wasi rodzice to wyjątkowe osoby, na które mogliście liczyć przez całe Wasze życie, dlatego warto włożyć całe serce w prezent dla nich, by zobaczyć na ich twarzach wzruszenie. 

podziekowania dla rodziców

Jak się do tego przygotować

Przede wszystkim zastanówcie się, w którym momencie dnia chcecie podziękować rodzicom. Niektóre pary wybierają moment ślubu jako idealny do podziękowania rodzicom, a niektóre wolą zrobić to w zaciszu domu rodzinnego. Musicie ocenić czy Wasi rodzice będą zadowoleni jeśli zostaną “wywołani do tablicy” przy wszystkich gościach. Wybierzcie odpowiedni moment dopasowany do Waszych rodziców.

Prezenty materialne czy może coś bardziej osobistego

To jaki prezent wybierzecie zależy głównie od charakteru Waszych rodziców i Waszych możliwości. Wiele osób zamiast kosza z prezentami wolałoby usłyszeć ciepłe podziękowania z głębi serca od swoich najbliższych. Pomysłów jest wiele, dlatego można połączyć kilka i zaspokoić potrzeby materialne i duchowe.

Podziękowania dla rodziców - Nasze propozycje

Poniżej przedstawiamy Wam kilka inspiracji na oryginalne prezenty dla rodziców:

ALBUM NA ZDJĘCIA

Każdy lubi przeglądać albumy z fotografiami, dlatego ten pomysł na pewno sprawdzi się w 99 %. Dodatkowo pod każdym zdjęciem możemy umieścić opis czy ulubiony cytat. Dzięki temu będzie to pamiątka nie tylko dla rodziców, ale i dla przyszłych pokoleń. 

GAZETA WESELNA 

Bardzo oryginalny, ciekawy ale i czasochłonny prezent, jeśli decydujecie się na wykonanie go samodzielnie. Ja naszą gazetkę przygotowywałam sama, zaczynając od projektu, doboru zdjęć, napisaniu tekstów, kończąc na szukaniu najlepszej drukarni w Białymstoku. Sama gazetka weselna była także prezentem dla gości, jednak kilka dni przed ślubem postanowiliśmy podarować ją naszym rodzicom. Zaskoczenie rodziców, łzy wzruszenia – nie do opisania. Wtedy wiedziałam, że było warto, te wszystkie godziny przed komputerem poszły w zapomnienie, gdy zobaczyłam ile pozytywnych emocji wywołało tak naprawdę kilka kartek papieru.

KOSZ DLA RODZICÓW – Co włożyć do środka?

W czasie wesela niedługo przed pojawieniem się tortu weselnego nadszedł u nas czas na podziękowania dla rodziców. Zdecydowaliśmy się właśnie na wręczenie koszy prezentowych, które sami wcześniej skomponowaliśmy. Co się w nich znalazło? Duża ramka na 3 zdjęcia z naszej sesji narzeczeńskiej z dedykacją, ulubione słodycze rodziców, alkohol oraz kwiaty. Tak naprawdę tu możecie włożyć wszystko, ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia (no może nie wszystko,wszystko 🙂 )

FILM podziękowania dla rodziców

Z realizacją tego pomysłu z chęcią Wam pomożemy, starannie przemyślany, będzie wzruszającą i niezapomnianą pamiątką. Pomysłów co do takiego filmu mamy dużo, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej śmiało piszcie!

sesja narzeczeńska plener

PORTRET RODZINNY 

Taki portret może być z Wami lub z samymi rodzicami, warto też dołączyć kilka słów od siebie i datę ślubu. 

karykatura ślubna
karykatura ślubna

Karykaturę cyfrową wykonał utalentowany  Kszczepanski – Cyfrowy portret/karykatura <- sprawdźcie jego FB i sami przekonajcie się jakie cuda tworzy.

WIERSZ LUB PIOSENKA WASZEGO AUTORSTWA

Macie artystyczne dusze? W ramach podziękowań możecie napisać dla rodziców wiersz lub piosenkę. Wejdźcie na środek sali i zaprezentujcie swoją twórczość, taki prezent zachwyci nie tylko rodziców ale i gości. Jeśli uważacie, że występy nie są dla Was – podarujcie Wasz prezent spisany na ładnym papierze w otoczeniu kwiatów.

PIOSENKI DLA RODZICÓW NA WESELU

A może dedykacja wyjątkowej piosenki w trakcie trwania wesela? Odpowiednia piosenka w momencie podziękowań może stworzyć naprawdę wyjątkowy klimat. Jeśli chcielibyście zrezygnować ze wspólnego tańca, piosenka dla rodziców może być tłem całego wydarzenia.

Podziękowania dla rodziców - włóżcie w to serce

Podczas wyboru prezentów dla rodziców, warto pamiętać, że liczy się to ile włożyliśmy… serca a nie pieniędzy. Moim zdaniem taki podarunek dla rodziców powinien przywoływać wspomnienia, wzruszać i przypominać im o Was. 

Podziękowania dla rodziców

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2021 © Widzimy Się W Kadrze