Sesja plenerowa

Zdjęcia z sesji plenerowej są pewnym dopełnieniem reportażu ślubnego. Idealnie zwieńcza historię Waszego reportażu ślubu i pozwala Wam na chwile relaksu po całym weselnym zamieszaniu. Wielu z Was pewnie zastanawia się… po co?

Po co plener ślubny? - sesja Waszych marzeń

Jeśli chodzi o fotografię ślubną to część plenerowa zawsze niesie za sobą pewną magię. Po całym procesie przygotowań do ślubu, po momentach stresu i wzruszenia, na pewno przyda się chwila spokoju i odpoczynku w plenerze. Najczęściej na sesję plenerową wybieramy się w ciągu paru dni po ślubie, dlatego emocje jeszcze do końca nas nie opuszczają i podkreślają Wasze uczucia. 

Miejsca na sesję plenerową

Bez wątpienia ważnym czynnikiem dobrej fotografii plenerowej jest lokalizacja. To ona odgrywa ogromną rolę w odbiorze zdjęcia. Bardzo lubię odwiedzać miejsca bliskie Waszemu sercu lub takie, które znaleźliście w internecie i bardzo chcieliście odwiedzić. Zawsze możecie liczyć na kilka moich inspiracji, miejsc sprawdzonych i gwarantujących piękne widoki.

Fotografie plenerowe - cudowna pamiątka na całe życie

Fotografie z sesji plenerowych idealnie nadadzą się na stronę główną Waszego albumu ślubnego czy też do wywołania w dużym formacie do ramki na ścianę, dlatego warto poświęcić chwilę i przemyśleć Waszą sesję plenerową.

sesja w plenerze Białystok

Sesja plenerowa w trakcie dnia ślubu

Jeśli nie zdecydujecie się na sesję plenerową w innym dniu niż ślub, na pewno możemy wygospodarować chwile w trakcie dnia ślubu na kilka zdjęć w plenerze. Jeśli Wasze wesele odbywa się w sali weselnej, dookoła której rozpościera się piękny ogród to bardzo chętnie wykorzystam to do zajęcia Wam 5-10 minut na kilka fotografii, a Wam bez wątpienia umożliwi złapanie oddechu.

Sesja plenerowa Białystok

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2023 © Widzimy Się W Kadrze