FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Jeśli zapytacie swoich bliskich o ich pamiątki z dnia ślubu to na pewno każdy wyciągnie swoje fotografie ślubne. Nieraz zobaczycie łzy wzruszenia przy przeglądaniu przebiegu ich ślubu. Fotograf wykonujący zdjęcia w pewnym sensie zapisuje historię, co na pewno ułatwi Wam wspominanie jej po latach.

fotografia slubna bialystok

reportaż ślubny

Więcej o reportażu przeczytacie tutaj.  Fotografie ślubne są cudownym przykładem fotografii reporterskiej. Wykonane bez pozowania, bez sztucznych uśmiechów, na pewno oddadzą emocje dnia ślubu i pokażą jego prawdziwy przebieg. Zdjęcia ze ślubu możemy podzielić na kilka kategorii:

Fotografia ślubna bialystok

przygotowania państwa młodych

Jest to etap, w którym po raz pierwszy dostrzegamy emocje i stres na twarzach Młodych i ich bliskich. Jest to cudowny czas na fotografie detali ślubnych i drobiazgów przygotowanych przez parę młodą. Mamy też chwilę na zdjęcia pozowane z najbliższymi oraz czas na kilka portretów.

fotografia ślubna w Kościele

Moment ceremonii ślubnej jest bez wątpienia najważniejszym podczas całego dnia ślubu. To tutaj stajecie przed kluczową decyzją w Waszym życiu i zgodnie ją podejmujecie w obecności kapłana i Waszych gości. Jest to moment, w którym jako fotograf ślubny oprócz najważniejszych momentów takich jak przysięga małżeńska, założenie obrączek czy pierwszy pocałunek państwa młodych, mogę poświęcić chwilę na uchwycenie emocji Waszych najbliższych i ukazać sposób w jaki przeżywają ten dzień razem z Wami.

Fotografia slubna

fotograf na weselu

Zdjęcia weselne niosą ze sobą pozytywny ładunek emocji. Prawie zawsze staramy się żeby Wasi goście weselni nie odczuwali, że kierujemy na nich nasze obiektywy. Tylko wtedy jesteśmy w stanie uchwycić to jak naprawdę bawili się tego wieczoru. Z pewnością zadbam o to by uchwycić najważniejsze chwile jak Wasz pierwszy taniec (jeśli szukacie inspiracji jaką piosenkę wybrać to zapraszamy do naszego zestawienia top 30), podziękowania dla rodziców czy tort weselny.

fotograf na wesele Białystok

sesja poślubna

Sesje poślubne zazwyczaj odbywają się w cudownych okolicznościach przyrody więc jest to bez wątpienia moment wytchnienia. Jest to też Wasz ostatni moment jako modeli w trakcie Waszego reportażu ślubnego 🙂

Sesje poślubne to wyjątkowo interesująca przygoda i wesoło spędzony czas. Zdjęcia z sesji plenerowych są idealnym zwieńczeniem Waszego reportażu. Od Was zależy czy odbędą się w klimacie ślubu czy też w zupełnie innym stylu. Więcej informacji znajdziecie tutaj : sesja plenerowa.

sesja plenerowa Białystok

Fotografia ślubna

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2023 © Widzimy Się W Kadrze