Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska może okazać się bardzo ciekawą historią. Podchodząc pierwszy raz do tego zagadnienia, z pewnością przyjdzie Wam do głowy pytanie : czy ja tego potrzebuje?

sesja narzeczeńska

po co sesja narzeczeńska?

Podchodząc do sesji narzeczeńskiej warto wiedzieć co zyskacie. Oprócz najoczywistszej korzyści jaką są zdjęcia, bez wątpienia przyniesie jeszcze kilka dodatkowych zysków. Pamiętacie, że wcale nie musicie być w trakcie planowania ślubu, żeby skorzystać z takiej sesji.

sesja narzeczeńska

współpraca z fotografem ślubnym

Pierwszym wyzwaniem pary jest przyzwyczajenie się do obecności fotografa i jego obiektywu. Początki mogą być ciężkie, ale to właśnie sesja narzeczeńska może pokazać Wam jak wygląda współpraca i na co należy zwracać uwagę w trakcie fotografowania. Poznacie styl fotografa i jego charakter, co powinno przełożyć się na lepsze zgranie w dniu ślubu.

Jako fotograf uwielbiam sesje narzeczeńskie bo mogę dowiedzieć się więcej o Was i wyczuć to w jaki sposób lubicie współpracować podczas zdjęć. Zawsze jestem otwarta na Wasze inspiracje i pomysły.

jesienna sesja narzeczeńska

fotografie pamiątkowe

Fotografie z sesji narzeczeńskiej świetnie spełnią się jako pamiątka na całe życie. Za kilka lat z chęcią spojrzycie na swoje zdjęcia z okresu narzeczeńskiego, dlatego warto zastanowić się nad taką sesją.

sesja narzeczeńska

podziękowania dla rodziców

Efekty naszej współpracy podczas sesji można wykorzystać podczas podziękowań dla rodziców. Podziękowanie rodzicom jest już praktycznie stałym elementem każdego wesela i ślubu, dlatego warto przemyśleć czy oprócz bukietu, butelki szampana czy kosza ze słodyczami, nie chcemy podarować czegoś bardziej osobistego. Jeśli chodzi o inspiracje zapraszam do odwiedzenia oddzielnego wpisu na blogu : podziękowania dla rodziców.

sesja narzeczeńska

personalizowane zaproszenia ślubne

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej idealnie pasują do spersonalizowanych zaproszeń ślubnych. Wiele firm oferuje możliwość dołączenia Waszej wspólnej fotografii do zaproszenia, co z pewnością podniesie jej walory estetyczne i sprawi, że będą wyjątkowe.

jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej

Podczas ustalania szczegółów sesji, stoimy przed kilkoma wyborami. Pierwszym z nich i z pewnością jednym z najważniejszych jest lokalizacja. Jeśli macie swoje ulubione miejsca, lub takie w których bardzo chcielibyście być fotografowani to jestem jak najbardziej otwarta na propozycje. Jeśli jednak nie macie żadnych pomysłów to możecie się zdać na moje sprawdzone lokalizacje. Wszystko możemy ustalić indywidualnie 🙂

Kolejnym elementem, nad którym warto zastanowić się wcześniej jest styl i temat sesji. Tak samo jak w przypadku miejsca, możecie śmiało wrzucić to na moje barki. Jeśli przyjdziecie do mnie ze swoimi inspiracjami to na pewno zrobię co w mojej mocy, żeby spełnić Wasze marzenia.

kilka przykładowych sesji narzeczeńskich

Fotograf ślubny Białystok

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2023 © Widzimy Się W Kadrze