HISTORIE PAR

Wybrane historie par, które zdecydowały się nam zaufać i skorzystać z naszych usług. To była ogromna radość, że mogliśmy Wam towarzyszyć w tak ważnych chwilach. Dziękujemy za zaufanie, a Ciebie zapraszamy do zapoznania się z ich historiami.

Historie par – Diana + Mariusz

Diana i Mariusz na miejsce swojego wesela wybrali Oranżerię Nowosiółki.  Przeżyliśmy wspólnie szalony dzień. Zakorkowany Białystok, dreszczyk emocji czy Para Młoda zdąży na swój własny ślub…

Czytaj dalej

Historie par – Angelika + Kacper

Angelika i Kacper…dla nas bardziej Łobuz i Łakomy Kąsek. Uwielbiamy taką energię. Czuliśmy się jakby to byli nasi znajomi od 10 lat. Dla takich dni warto być filmowcem/fotografem ślubnym. Takie historie wciągają jak najlepsze seriale i taka narracja prowadzona przez Parę Młodą w ich własnym filmie to coś, czego bez wątpienia szukamy.

Czytaj dalej

Historie par – Bogusia + Maciej

Tort z pizzy, ProseccoVan…tego dnia czuliśmy włoski klimat. Bogusia i Maciek to szalona, wyjątkowa i bezapelacyjnie zakochana Para Młoda. Oby więcej takich emocji i tak wspaniałych ludzi w naszym portfolio.

Czytaj dalej

Historie par – Aneta + Grzegorz

Dzień, który uwielbiamy i wspominamy z radością. Bycie filmowcem/fotografem ślubnym w towarzystwie tak wyjątkowej Pary Młodej to sama przyjemność. Grzesiu, żenisz się!

Czytaj dalej

Historie par – Agnieszka + Grzegorz

Historia Agnieszki i Grzegorza to wspaniałe i wzruszające wspomnienie na naszej weselnej drodze. Grzegorz wspominający pod koniec tego dnia, że Aga to jego wymarzona kobieta to moment, w którym nasze serca biły mocniej.

Czytaj dalej

Historie par – Klaudia + Artur

Klaudia i Artur to Para Młoda, która wraz ze swoimi gośćmi, doprowadziła parkiet Folwarku Nadawki do czerwoności przy wsparciu DJ Adama Jurkowskiego. Byliśmy świadkami niesamowitej imprezy i wspaniałej historii miłości.

Czytaj dalej

Historie par – Agnieszka i Andrzej

Przed Wami cudowny ślub Agnieszki i Andrzeja i ich wesele w Lipcowym Ogrodzie! 🖤❤
Praca z tak cudownymi ludźmi to czysta przyjemność!

Czytaj dalej

Historie par – Dominika i Krzysztof

Historia ślubna Dominiki i Krzyśka.  Ich wesele odbyło się w przepięknych okolicznościach przyrody, zapewnionych przez Kiszukówka. O super atmosferę i oprawę muzyczną dbał Dj Marcin Stefanowicz. Cieszymy się, że to nas wybrali jak swojego fotografa ślubnego i kamerzystę.

Czytaj dalej

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2023 © Widzimy Się W Kadrze