Zagroda Leśna - Angelika + Kacper

Angelika i Kacper…dla nas bardziej Łobuz i Łakomy Kąsek. Uwielbiamy taką energię. Czuliśmy się jakby to byli nasi znajomi od 10 lat. Dla takich dni warto być filmowcem/fotografem ślubnym. Takie historie wciągają jak najlepsze seriale i taka narracja prowadzona przez Parę Młodą w ich własnym filmie to coś, czego bez wątpienia szukamy.

Fotograf i kamerzysta Białystok - Przygotowania

Historie ślubne składają się z wielu elementów. Jednym z nich są przygotowania Państwa młodych do swojego wielkiego dnia. Uwielbiamy swobodną atmosferę i staramy się podejść do tego na pełnym luzie. Czas przygotowań Panny Młodej to bez wątpienia okazja do zatrzymania wyjątkowych chwil w naszych kadrach. Piękna suknia, wspólny szampan z świadkową czy też wzruszający wzrok rodziców oglądających swoją córkę na chwilę przed przybyciem Pana Młodego. Szukamy takich chwil i kochamy je fotografować/filmować. Ogromną wagę przykładamy do detali, czyli wszystkich dodatków, które tego dnia mają na sobie przyszli małżonkowie. 

Przygotowania do ślubu
fotograf ślubny ostrołęka
fotografia slubna ostroleka

Fotografia i film ślubny - przygotowania

Przygotowania Pana Młodego to idealny moment na uchwycenie całego procesu ubierania Pana Młodego oraz czas na kilka portretów, które często spotkacie w naszych filmach/fotografiach. Podczas przygotowań Panny Młodej szukamy wrażliwej, kobiecej i zmysłowej strony naszych pięknych Pań, dlatego podczas przygotowań Panów, mamy chwilę na uchwycenie prawdziwej męskości. 

przygotowania pana młodego
ostroleka fotograf
portret pana młodego

First look

Chyba jeden z naszych ulubionych momentów dnia ślubu. Od tej chwili Para Młoda już wspólnie zmierza ku najważniejszym godzinom w ich życiu. Błysk w oku, łzy wzruszenia, rozładowanie stresu przez śmiech…ile first looków tyle reakcji.

first look
fotograf ślubny ostrołęka
fotograf slubny ostrołeka
auto do ślubu ostrołęka
ostrołęka fotografia ślubna

Fotograf i kamerzysta na ślub

No i mamy to. Można by opisać to jako ‘główny punkt programu’. Jest to moment, w którym my jako fotograf i kamerzysta, staramy się pozostać na uboczu. Szanujemy przebieg całej uroczystości i chcemy pozostawić Parę Młodą jako ‘głównych aktorów’. Pracując we dwójkę, mamy ogromną szansę nie wyróżniać się z tłumu. Przysięga, zakładanie obrączek czy pierwszy pocałunek Pary Młodej…te chwilę łapią nas za serce za każdym razem.

fotograf na ślub
fotograf na ślub ostrołęka
fotograf ślubny ostroleka
fotografia ślubna
ślub ostrołęka
slub w ostrołęce

Zagroda Leśna - wesele

Zagroda Leśna Łęg Starościński to miejsce magiczne. Piękna sala położona w środku lasu, zdecydowanie robi ogromne wrażenie i pozwala uciec od miejskiego hałasu. Zjawiskowe dekoracje i pyszne jedzenie to tylko dopełnienie tego wspaniałego obrazu. Zaglądajcie na FB tutaj : Zagroda Leśna.

Zagroda leśna
Zagroda leśna pierwszy taniec
zagroda leśna łęg starościński
Zagroda leśna
Zagroda leśna
zagroda leśna łęg starościński
zagroda lesna wesele
zagroda leśna łęg
wesele łęg starościński
wesele łęg zagroda leśna
wesele zagroda lesna
Zagroda leśna
zagroda leśna łęg staroscinski
Zagroda leśna
Zagroda leśna
Zagroda leśna
Zagroda leśna
Zagroda leśna
zagroda leśna ostrołęka wesele
Zagroda leśna
Zagroda leśna
Zagroda leśna

Sesja plenerowa Białystok

Nasze ulubione chwile. Czas kiedy możemy popracować z Wami nad wspaniałymi kadrami. Idealne zwieńczenie Waszego reportażu ślubnego/filmu. To ujęcia z sesji plenerowych nadają wyjątkowego charakteru Waszej pamiątce. 

sesja ślubna Białystok
sesja plenerowa wyżary
fotografia ślubna Białystok
sesja plenerowa Białystok
kamerzysta białystok
film ślubny Białystok
sesja poślubna Białystok
wyżary
fotografia portretowa
fotograf slubny bialystok
Zagroda leśna
fotograf na wesele Białystok

Fotograf i kamerzysta na wesele Białystok

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2023 © Widzimy Się W Kadrze