Fotograf Ciechanowiec

Większość par młodych staje przed dylematem wyboru fotograf Ciechanowiec na swój ślub. Jest wiele czynników wpływających na to czy dana fotografia ślubna się nam podoba, dlatego zachęcam Was do sprawdzenia mojego portfolio. Z pewnością sprawdzicie tam czy mój styl fotografii ślubnych i sposób w jaki je obrabiam Wam odpowiada. Jeśli zechcecie ze mną współpracować to zapewniam Was, że dołożę wszelkich starań, żebyście byli zadowoleni z efektów mojej pracy, a Wy na pewno zyskacie pamiątkę na całe życie.

fotografia ślubna ciechanowiec

fotografia ślubna Ciechanowiec

Na perfekcyjną fotografię składa się wiele czynników. O wielu z nich decydujecie w czasie przygotowań do ślubu, dlatego właśnie pary młode główkują godzinami nad wyborem miejsca na plener czy sali weselnej. W zależności od regionu, stylu ślubu/wesela, każdy fotograf ślubny zwraca uwagę na inne detale co sprawia, że wszystkie fotografie są wyjątkowe. Ciechanowiec to z pewnością idealne miejsce do organizacji wesela i warto to wykorzystać. 

Pamiętajcie, że to Wy musicie być szczęśliwi z wyboru, podczas gdy ja jako fotograf ślubny Ciechanowiec na pewno uwiecznię to na zdjęciach ślubnych.

fotografia ciechanowiec

Jak wybrać fotografa ślubnego w Ciechanowcu?

Wybierając fotografa ślubnego Ciechanowiec stawiajcie na dwa bez wątpienia najważniejsze czynniki. Pierwszym z nich jest portfolio i styl, o którym już pisałam. Drugim ważnym czynnikiem jest kontakt i chemia między Wami, a fotografem ślubnym, to bez wątpienia ten czynnik nadaje zdjęciom efekt wow. W związku z tym zawsze w trakcie spotkań z naszymi parami staramy się, abyście nie tylko poznali kulisy naszej pracy, ale też to jakimi jesteśmy ludźmi.

Musicie być gotowi na to, że spędzicie z fotografem i filmowcem, cały Wasz dzień ślubu, dlatego warto sprawdzić, czy czujecie się luźno w naszym towarzystwie. Nasza praca to dla nas sama radość, a gdy jeszcze czujemy od Was ciepło i radość z przebywania we wspólnym otoczeniu, to prawdopodobnie najlepsza nagroda.

fotograf na ślub Ciechanowiec

Jeśli chodzi o oferty fotografa ślubnego Ciechanowiec , na pewno znajdziecie wiele osób świadczących usługi wykonania fotografii ślubnej. Z pewnością każdy będzie Was przekonywał, że to on wykona zdjęcia ślubne najlepiej. Na koniec Wy jako przyszła para młoda, musicie dokonać wyboru, a nam pozostaje liczyć na to, że nasza oferta przyciągnie Waszą uwagę i zdecydujecie się na nasze usługi. 🙂

Ile kosztuje fotograf Ciechanowiec ?

Decydując się na usługi fotografa ślubnego w Ciechanowcu na pewno musicie liczyć się z kosztami, które musicie ponieść. W przypadku jednych fotografów są to kwoty wyższe, w przypadku drugich niższe, my bez wątpienia wiemy w jakiej jesteście sytuacji. Zdajemy sobie sprawę z ogromnych kosztów ponoszonych w trakcie organizacji ślubu, dlatego podzieliliśmy ofertę na różne pakiety. Naszą ofertę sprawdzicie w klikając przycisk poniżej:

zdjęcia ślubne ciechanowiec

W naszej pracy fotografa ślubnego i kamerzysty ślubnego cenimy sobie jakość wykonania naszych usług, dlatego niezależnie od pakietu dajemy z siebie 100% aby Wasza pamiątka była wyjątkowa. Jedyna różnica to ilość zdjęć/długość filmów i ewentualne dodatki.

fotograf na wesele ciechanowiec

O co zapytać fotografa ślubnego?

 1. Jaki jest Twój styl fotografii?
  Swoją fotografię opisuję jako reportażową. Kocham zatrzymywać momenty bez zbędnego ingerowania w ich przebieg, dlatego wiele zdjęć z moich reportaży to szalone chwile, które gdyby nie fotografie, przepadłyby w natłoku wzruszających wspomnień.
 2. Czy będziecie osobiście fotografować i filmować nasz ślub?
  Podpisując z nami umowę możecie mieć 100% pewności, że to my będziemy towarzyszyć Wam w dniu ślubu i wesela.
 3. Co trzeba zrobić aby zarezerwować termin?
  Jedynie podpisanie umowy (zdalne lub w trakcie spotkania) oraz wpłata zadatku skutecznie rezerwuje termin. Wtedy macie pewność, że będziemy z Wami w dniu ślubu.
 4. Kto wybiera zdjęcia do wydruku?
  Zawsze Wy wybieracie zdjęcia. To Wy czujecie, które zdjęcia podobają się Wam najbardziej.
 5. Czy macie jakieś pomysły na sesję ślubną plenerową i możecie coś polecić?
  Jak najbardziej, mamy swoją listę “sprawdzonych” miejsc. Przed wyborem omawiamy najciekawsze miejsca i wspólnie podejmujemy decyzję.
 6. Czy posiadacie zgodę na fotografowanie i filmowanie w kościele?
  Tak, posiadamy ważną legitymację, która upoważnia nas do robienia zdjęć oraz filmowania podczas celebracji liturgicznych.
 7. Czy posiadacie zapasowy sprzęt w razie awarii?
  Oczywiście, do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i nie wyobrażamy sobie żeby usterka sprzętowa miała decydować o losach zdjęć/filmu, dlatego zawsze mamy przy sobie dodatkowy sprzęt.
 8. Czy robicie zdjęcia pozowane z rodziną?
  Tak! Uważamy, że do zdjęć z rodziną będziecie wracać po latach, i to one będą tymi najważniejszymi.
 9. Czy możemy dostać surowe pliki, tzw RAWy?
  Surowe pliki RAW stanowią półprodukt. Nie przekazujemy plików RAW.
 10. Czy sfotografujecie każdego gościa?
  W ankiecie wysyłanej 2 tygodnie przed ślubem pytamy, którzy goście są dla Was specjalnie ważni. Dobrą metodą jest w tym przypadku wysłanie nam listy gości wraz z rozmieszczeniem przy stolikach. Prócz zdjęć reportażowych, staramy się uchwycić gości na zdjęciach portretowych/grupowych, jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować wielu zdjęć każdego gościa, który pojawił się na ślubie czy weselu. Stąd prosimy Was o uprzednie wskazanie rodziny i najważniejszych osób.
 11. Czy zrobisz zdjęcia w stylu, który nam się podoba?
  Każdy fotograf ślubny ma swój sposób pracy i obróbki zdjęć, dlatego warto wybrać tego, którego styl odpowiada Wam najbardziej. Jeśli mój styl Wam odpowiada to serdecznie zapraszam do współpracy! 🙂
fotograf ślubny ciechanowiec (2)

Fotograf Ciechanowiec

Mogliście już trafić na to po drodzę, ale warto przypomnieć. Mam na imię Magda i zajmuję się fotografią ślubną, dlatego nadzieje, że właśnie trafiłeś/aś na swojego ulubionego fotografa ślubnego w Ciechanowcu. Nie ukrywam, że wykonywanie zdjęć ślubnych sprawia mi niesamowitą radość i cieszę się, że właśnie taką drogę wybrałam. Wasza radość będzie dla mnie kolejną motywacją do działania. Dajcie się zaprosić na spotkanie, wypijmy razem kawę/herbatę i  poznajmy się lepiej!

fotograf slubny ciechanowiec

Fotograf ślubny Ciechanowiec

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w województwie Podlaskim, Mazowieckim oraz Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK      FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2021 © Widzimy Się W Kadrze