Poradnik ślubny

Podczas organizacji ślubu jest wiele detali, o których musimy zadecydować. Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi poradami i opiniami na wybrane tematy związane z tematyką ślubną. Traktujcie to jako porady osób, które są świeżo po ślubie, ale również pracują w branży ślubnej i doskonale wiedzą jak wygląda proces przygotowań i samo wesele. 

Sesja ślubna za granicą to marzenie wielu par młodych. Sprawdź jak może wyglądać i z czym wiąże się tego typu sesja fotograficzna/filmowa.

Sesja ślubna w górach to niezwykłe przeżycie i wspaniały sposób na wyróżnienie Waszego filmu/fotografii ślubnej.

Atrakcje na wesele

Atrakcje na wesele to częsty temat poruszany przez przyszłe pary młode. Poznaj nasze propozycje najciekawszych atrakcji na wesele 2021.

Filmy o ślubach

Naszła Cię ochota na filmy o ślubach? Szukasz komedii, a może dramatu? Sprawdź nasze ulubione pozycje filmowe zawierające wątek ślubny.

Organizer ślubny

Nie istnieje sprawdzona “recepta” na to, jak zorganizować ślub i wesele sprawnie i bez potknięć. Kiedy my jeszcze niedawno mieliśmy na głowie swój własny ślub, byliśmy lekko skołowani ilością spraw do ogarnięcia. Na bazie własnego doświadczenia postanowiliśmy podsunąć Wam listę zadań do wykonania przed ślubem tzw. Organizer Ślubny, który pozwoli na uporządkowanie kolejności zadań oraz zasugeruje, ile czasu należy zaplanować na dobór usług i podpisanie umów. Traktujcie go luźno, bardziej jako podpowiedź, przecież ślub i wesele w razie potrzeby da się zorganizować nawet w 2 miesiące.

Pierwszy taniec Pary Młodej to ta część wesela która przynosi najwięcej obaw i emocji. Wynika to najczęściej z braku przekonania do własnych umiejętności tanecznych oraz strachu przed publicznymi wystąpieniami. Wybór odpowiedniej piosenki przy której czujemy się swobodnie bez wątpienia pomoże pokonać stres.

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2023 © Widzimy Się W Kadrze