Filmy o ślubach

Aktualnie panująca sytuacja zdecydowanie sprzyja leniwym wieczorom spędzonym przed telewizorem. Jesteśmy fanami kina i różnych gatunków filmowych. Film o ślubie to zazwyczaj komedia romantyczna….ale to nie reguła. Jeśli szukacie pomysłu na dzisiejszy seans to służymy pomocą. Przedstawiamy Wam listę naszych ulubionych filmów  z wątkiem ślubnym w tle. 

POLOWANIE NA DRUŻBÓW (The Wedding Ringer)

Polowanie-na-drużbów

Gatunek : Komedia

Historia filmu przedstawia losy nieśmiałego mężczyzny o imieniu Doug, który został opuszczony przez wszystkich swoich znajomych, a na swoje wesele potrzebuje świadka….a w zasadzie siedmiu. Postanawia skorzystać z usług firmy oferującej przyjaciół na zlecenie. W główne role wcielili się Kevin Hart i Josh Gad. Zdecydowanie polecamy wszystkim, którzy poszukują dobrej komedii i sporej dawki śmiechu.

UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA (Runaway Bride)

uciekająca panna młoda

Gatunek:  Komedia romantyczna

Maggie, główna bohaterka filmu w którą wciela się Julia Roberts, ma już na koncie trzech niedoszłych mężów i trzy ucieczki sprzed ołtarza. Pewien nowojorski dziennikarz, poznawszy jej historię, postanowił opisać ją w swoim artykule. Jak to zazwyczaj bywa w komediach romantycznych, sprawy bardzo szybko się komplikują.

ZRÓBMY SOBIE WNUKA

Zróbmy sobie wnuka

Gatunek: Komedia

Hit naszego rodzimego podwórka. Film opowiada historię Mariana Koseli, prostego człowieka, który jest zmartwiony losem swoich dzieci, a jednocześnie próbuje nauczyć ich szacunku do ziemi, którą gospodaruje. Nasza ulubiona postać z tego filmu to zdecydowanie Krysia Tuchałówna, w którą wcieliła się Katarzyna Bujakiewicz. Nie żeby specjalnie ale zwyczajnie przez nieuwagę…. polecamy!

MOJA DZIEWCZYNA WYCHODZI ZA MĄŻ (Made of Honor)

Gatunek: Komedia romantyczna

Tom jest szczęściarzem. Wiedzie bogate życie, w którym nie brakuje sukcesów i kobiet, ale ważnym elementem jest także jego przyjaciółka Hannah. Dopiero w momencie, w którym opuszcza go na 6 tygodni, zdaje sobie sprawę, że jego życie bez niej jest smutne i puste. Po jej powrocie zostaje zszkowany prośbą o zostanie drużbą na jej ślubie ze Szkockim bogaczem.

Oświadczyny po irlandzku (Leap Year)

Oświadczyny po irlandzku (2010)

Gatunek: Komedia romantyczna

Oświadczyny po irlandzku opowiadają historie Anny. Partner głównej bohaterki nie dąży do zawarcia małżeństwa mimo czteroletniego stażu, dlatego Anna postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i postąpić zgodnie z irlandzką tradycją, która raz na cztery lata (29 lutego) pozwala kobietom się oświadczyć. Jak na komedie ślubne przystało, nie może pójść za łatwo.

CZTERY WESELA I POGRZEB (Four Weddings and a Funeral)

CZTERY WESELA I POGRZEB

Gatunek: Komedia romantyczna

Film o ślubie….a nawet kilku. Charles jest jednym z tych facetów, którzy ostentacyjnie pokazują, że małżeństwo ich nie interesuje. Jednak w głębi duszy odczuwa potrzebę znalezienia drugiej połówki. Pewnego dnia podczas ślubu swojego znajomego poznaje Carrie, która wywraca jego światopogląd do góry nogami. Przeszukując filmy o ślubach komedie, na pewno warto zatrzymać się przy tym tytule.

ŚLUBNE WOJNY (Bride Wars)

ŚLUBNE WOJNY

Gatunek: Komedia

Liv i Emma (główne bohaterki) są przyjaciółkami od dziecka. Już od początku znajomości fantazjowały o swoich ślubach i weselach. Planowały ten dzień już od najmłodszych lat. Los chciał, że daty ich ślubów zostały wyznaczone tego samego dnia. Jak można się domyślać, od tego momentu możemy obserwować jak ich przyjacielska relacja powoli i stopniowo przeradza się w ślubną wojnę.

KOCHANIE, POZNAJ MOICH KUMPLI (A Few Best Men)

KOCHANIE, POZNAJ MOICH KUMPLI

Gatunek: Komedia

David, główny bohater komedii, zaprosił swoich najlepszych przyjaciół na wesele w Australii. Wszystko szło idealnie do momentu spotkania jego najlepszych kumpli z rodziną panny młodej. Film pełen śmiechu, bardzo przypadnie do gustu fanom serii Kac Vegas. 

AMERICAN PIE: WESELE

AMERICAN PIE: WESELE

Gatunek: Komedia

Seria American Pie jest znana chyba wszystkim fanom komedii. W filmie obserwujemy losy Jima i Michelle, którzy postanowili wziąć ślub. Marzą o tym, żeby ich ślub był wyjątkowy i niepowtarzalny, ale pierwsze spotkanie Jima z rodzicami przyszłej panny młodej nie wypada zbyt dobrze. Sytuacji głównego bohatera nie poprawiają jego przyjaciele, którzy zamiast pomagać w organizacji ślubu, wymyślają coraz to nowe żarty na wieczór kawalerski.

POLOWANIE NA DRUHNY (Wedding Crashers)

Gatunek: Komedia romantyczna

W filmie poznajemy losy dwóch najlepszych przyjaciół Johna i Jeremiego, którzy mają nietypowe hobby. Uwielbiają wesela…nawet te na które nie byli zaproszeni. Ich największą pasją jest wkręcanie się na imprezy. Spędzają całe sezony ślubne na zabawie. Ich dobra passa kończy się na weselu córki sekretarza skarbu.

DRUHNY (Bridesmaids)

DRUHNY

Gatunek: Komedia romantyczna

Gdy Annie zostaje druhną honorową, znajduje się w ciężkim momencie swojego życia. Mimo wszelkich przeciwności postanawia stanąć na wysokości zadania i zorganizować najlepszy wieczór panieński w historii. Wraz z szalonym zespołem druhen wyruszają w podróż do Las Vegas.

PREZENT ŚLUBNY (The Wedding Video)

PREZENT ŚLUBNY

Gatunek: Komedia

Tim ma już dosyć kawalerskiego życia, dlatego postanowił poślubić swoją ukochaną Saskie. Niestety rodzice panny młodej mają wygórowane oczekiwania co do realizacji dnia ślubu. Raif jest świadkiem Tima, a jednocześnie jego bratem. Postanawia nakręcić szalony film o ślubie swojego brata.

KOGEL-MOGEL

KOGEL-MOGEL

Gatunek: Komedia obyczajowa

Klasyk, który telewizory w polskich domach wyświetlały setki tysięcy razy. Kasia Solska zdaje egzaminy na Wydział Pedagogiki w Warszawie, po uzyskaniu błędnej informacji zgadza się na ślub z wybranym przez rodziców kawalerem. Wszystkie ślubne plany legły w gruzach gdy w dniu ślubu Kasia dostała list potwierdzający przyjęcie na uniwersytet.

Teraz nasz faworyt, film świetnie nakręcony z nietypową historią. Jak widać film o ślubie nie musi być komedią. Kawał bardzo dobrego kina, z bardzo dobrą pracą kamery i udźwiękowieniem. Dodatkowy dreszczyk emocji to tragiczna historia reżysera filmu Marcina Wrony.

Demon

filmy o słubach

Gatunek: Thriller

Film ze ślubem w tle, ale cała historia toczy się dookoła domu na wsi, który został podarowany parze młodej przez ojca panny młodej. Historia pełna zwrotów akcji, mistycyzmu i folkloru. Poniżej przedstawiamy trailer filmu, tak żeby zachęcić Was do oglądania 🙂

Filmy o ślubach

Pod tym linkiem znajdziecie całą playliste z trailerami wszystkich wyżej wymienionych filmy o ślubach.

Jeżeli podoba Ci nasza lista filmów o ślubach oraz chcesz być na bieżąco ze wszystkimi postami zapraszam Cię serdecznie do polubienia naszego fanpage’a!
OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2021 © Widzimy Się W Kadrze