Sesja ślubna za granicą

Sesja ślubna za granicą to sposób na wyjątkową pamiątkę, która oprócz wspaniałych ujęć, może przerodzić się w wspaniałą przygodę. Z perspektywy fotografa ślubnego oraz kamerzysty to idealna okazja, żeby uchwycić przepiękne i zachwycające kadry i ‘zaczarować’ Wasz reportaż ślubny/film. Podczas planowania tego typu wyjazdu, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które postaramy się przybliżyć w poniższym artykule.

Sesja ślubna za granicą

Zagraniczna sesja ślubna. Wyjątkowe wspomnienie na całe życie.

Najważniejszym celem jest wybór miejsca. Sesje ślubne za granicą pozwalają nam zboczyć z udeptanych na codzień ścieżek i wykazać się kreatywnością. Wybór miejsca oczywiście pozostawiamy naszym Parom Młodym, pozostając cały czas wsparciem organizacyjnym. Bardzo często miejsca sesji plenerowych to przyszłe miejsce na podróż poślubną, w której zostaniecie już po sesji. Zdarza się też, że miejsca te związane są z historią miłości Pary Młodej.

zagraniczna sesja ślubna

Koszt sesji ślubnej za granicą

Bez wątpienia element finansowy odgrywa ogromną rolę podczas organizacji ślubu i wesela. Taka sama sytuacja spotyka nas przy organizacji sesji ślubnej za granicą. Co ma wpływ na cenę sesji zagranicznej? Na pewno lokalizacja sesji, ale i również okres, w którym się na nią wybierzemy. Dodatkową zmienią jest oczywiście cena samych biletów, która potrafią się wahać w przekroju całego tygodnia, dlatego czasami warto uzbroić się w cierpliwość i czujnie obserwować porównywarki cen biletów lotniczych.

Plan sesji zagranicznej sesji ślubnej

Odpowiednia logistyka to podstawa. Wiadomo też, że oprócz biletów/noclegów/przejazdów, bardzo ważny jest również sam plan sesji zagranicznej. Tutaj służymy pomocą i bardzo chętnie podpowiemy Wam, które miejsca w danej lokalizacji mogą robić największe wrażenie. 

Dodatkowo zawsze warto liczyć czas trwania sesji jako 2-3 dni, wiąże się to z logistyką (przylotem i wylotem) oraz minimum jednym dniu przeznaczonym tylko i wyłącznie na sesję.  Pozwoli nam to uchwycić najpiękniejsze kadry filmowe i fotografię.

Zdjęcia z sesji zagranicznej

Fotografie wykonane podczas zagranicznych sesji plenerowych to idealne zwięczenię Waszego reportażu ślubnego i nadanie mu wyjątkowego charakteru. Ogromny wpływ na fotografię ma lokalizacja, w której została wykonana. Wybierając miejsce Waszego pleneru ślubnego za granicą, gwarantujecie sobie wyjątkowość oraz efekt ‘wow’.

Film ślubny za granicą

Bardzo często wspominamy o ujęciach ‘jak z filmu’. Czy podziwiając początki filmów, których akcja toczy się w słonecznej Toskanii czy nieziemskich Wyspach Kanaryjskich, zastanawialiście jak zaczynałby się Wasz film ślubny nakręcony w takich wyjątkowej scenerii? Już pierwsze momenty po odtworzeniu sprawiłyby, że byłoby to wyjątkowe przeżycie oraz zaskoczenie dla wszystkich oglądających.

Kiedy najlepiej wykonać sesję za granicą?

Przede wszystkim polecamy, żeby było to jak najbliżej Waszego wyjątkowego dnia. Pozwoli nam podgrzać emocje, które jeszcze nie opadły po ślubie/weselu. Są też dodatkowe aspekty, na które bez wątpienia musicie zwrócić uwagę. Jest to sezon turystyczny, który w niektórych lokalizacjach może drastycznie podnosić ceny lotów/noclegów. Warto również przestudiować warunki pogodowe miejsca Waszej sesji zagranicznej. Zdarza się, że niektóre lokalizacje w konkretnych terminach mają więcej dni deszczowych z uwagi na swój klimat, więc warto mieć to na uwadze.

sesja ślubna na teneryfie
gdzie na sesję ślubną

Gdzie na sesję ślubna za granicę?


1. Sesja ślubna w Wenecji
2. Sesja ślubna na Santorini
3. Sesja ślubna na Teneryfie
4. Sesja ślubna we Włoszech, Como
5. Sesja ślubna w Rzymie
6. Sesja ślubna w Paryżu
7. Sesja ślubna w Barcelonie
8. Sesja ślubna w Norwegii

Fotograf ślubny Białystok

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2023 © Widzimy Się W Kadrze