Sesja w górach

Sesja w górach to świetny sposób na wyjątkową pamiątkę, która oprócz wspaniałych ujęć, może przerodzić się w wspaniałą przygodę. Z perspektywy fotografa ślubnego oraz kamerzysty to idealna okazja, żeby uchwycić przepiękne i zachwycające kadry i ‘zaczarować’ Wasz reportaż ślubny/film. Podczas planowania tego typu wyjazdu, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które postaramy się przybliżyć w poniższym artykule.

Sesja w górach

Sesja ślubna w górach. Wyjątkowe wspomnienie na całe życie.

Najważniejszym celem jest wybór miejsca. Sesje ślubne w górach pozwalają nam zboczyć z udeptanych na co dzień ścieżek i wykazać się kreatywnością. Wybór miejsca oczywiście pozostawiamy naszym Parom Młodym, pozostając cały czas wsparciem organizacyjnym. Górski krajobraz przepełniony jest wspaniałymi widokami, jest jednak kilka perełek, które wyróżniają się na tle innych miejsc.

sesja w górach cena

Sesja w górach - opłata

Tatrzański Park Narodowy pobiera opłatę za wykonanie sesji ślubnej na szlakach turystycznych i terenie parku narodowego. Dokładne szczegóły można znaleźć tutaj : opłata

Sesja w górach opłata

Sesja w górach cena

Bez wątpienia element finansowy odgrywa ogromną rolę podczas organizacji ślubu i wesela. Taka sama sytuacja spotyka nas przy organizacji sesji w górach. Co ma wpływ na cena sesji w górach? Na pewno lokalizacja sesji, ale i również okres, w którym się na nią wybierzemy. Jak wiadomo ceny noclegów oraz oblężenie turystów, które przeżywają góry w sezonie letnim, wpływa znacząco na organizację takiej sesji oraz komfort jej wykonania.

sesja w górach jak się przygotować

Sesja ślubna w górach jak się przygotować

Odpowiednie przygotowanie to podstawa. Wiadomo też, że oprócz noclegów/przejazdów, bardzo ważny jest również sam plan sesji w górach. Tutaj służymy pomocą i bardzo chętnie podpowiemy Wam, które miejsca w danej lokalizacji mogą robić największe wrażenie. Warto obserwować pogodę, która jak dobrze wiemy, w górach zmienia się bardzo szybko.

sesja w górach plan

Dodatkowo zawsze warto liczyć czas trwania sesji jako 2 dni. Nasze wspaniałe góry oddzielone są od nas o 600km i zależy nam na tym, żeby złapać jak najlepszą pogodę, co jak widzicie wyżej i tak nie zawsze się udaje 🙂

Sesja w górach

Sesja zdjęciowa w górach

Fotografie wykonane podczas górskich sesji plenerowych to idealne zwięczenie Waszego reportażu ślubnego i nadanie mu wyjątkowego charakteru. Ogromny wpływ na fotografię ma lokalizacja, w której została wykonana. Wybierając góry jako miejsce Waszego pleneru ślubnego, gwarantujecie sobie wyjątkowość oraz efekt ‘wow’.

Sesja ślubna w górach

Film ślubny w górach

Bardzo często wspominamy o ujęciach ‘jak z filmu’. Czy podziwiając początki filmów, których akcja toczy się w mglistych Bieszczadach czy nieziemskich Tatrach, zastanawialiście jak zaczynałby się Wasz film ślubny nakręcony w takich wyjątkowej scenerii? Już pierwsze momenty po odtworzeniu sprawiłyby, że byłoby to wyjątkowe przeżycie oraz zaskoczenie dla wszystkich oglądających.

Sesja w górach

Kiedy najlepiej wykonać sesję w górach?

Przede wszystkim polecamy, żeby było to jak najbliżej Waszego wyjątkowego dnia. Pozwoli nam podgrzać emocje, które jeszcze nie opadły po ślubie/weselu. Są też dodatkowe aspekty, na które bez wątpienia musicie zwrócić uwagę. Jest to sezon turystyczny, który w niektórych lokalizacjach może drastycznie podnosić ceny noclegów. Warto również przestudiować warunki pogodowe. Na szczęście w dzisiejszych czasach jest wiele aplikacji/stron wskazujących aktualnie panujące warunki w górach.

Sesja ślubna w górach
Sesja ślubna w górach
Sesja ślubna w górach
Sesja w górach
Sesja w górach
sesja zdjęciowa w górach
Sesja w górach
Sesja ślubna w górach

Gdzie na sesję w górach?

1. Sesja ślubna Rusinowa Polana
2. Sesja ślubna na Nosalu
3. Sesja ślubna Kasprowym Wierchu
4. Sesja ślubna Dolina Kościeliska 
5. Sesja ślubna Jezioro Szczyrbskie
6. Sesja ślubna Dolina Chochołowska
7. Sesja ślubna w Bieszczadach

Fotograf ślubny Białystok

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2023 © Widzimy Się W Kadrze