Wideofilmowanie Wrocław

Film ślubny Wrocław to wyjątkowa pamiątka z niezwykle ważnego dnia. Proces powstawania filmu ślubnego to długa droga, w której bez wątpienia jest wiele detali na które trzeba zwrócić uwagę. Każdy reportaż ślubny jest wyjątkowy, każdy kamerzysta weselny ma swój styl operowania kamerą i swój styl montażu, dlatego warto poświęcić chwile i sprawdzić moje portfolio. Może na początku zadajmy sobie pytanie czym w ogóle jest film ślubny?

“Kiedy robisz film, to przestaje być tylko film, lecz staje się częścią twojego życia.” – Alan Rickman

Czemu film ślubny? Teledysk ślubny - co to?

Efekt końcowy usługi wideofilmowanie Wrocław to główny film ślubny ( tzw. reportaż ślubny ) oraz teledysk ślubny, który jest skróconą formą przedstawiającą najważniejsze momenty dnia ślubu. Dobry film ślubny pokaże Wam wszystkie szczegóły tego dnia, od samego początku, dlatego jestem z Wami już od rozpoczęcia przygotowań. Bez wątpienia zobaczycie wszystkie momenty, Waszych bliskich, miejsca które kochacie i jak wyglądał ten dzień z zupełnie innej perspektywy. Z pewnością zobaczycie jak cudownie wyglądał Wasz ślub, jak cudownie wyglądała zabawa na sali weselnej Wrocław. Z drugiej strony teledysk ślubny, pozwoli Wam pochwalić się tym dniem i pokazać w skróconej formie , dlaczego Wasz ślub był wyjątkowy. Pozwólcie, że stworzę najpiękniejszy film ślubny.

Kamerzysta Wrocław - jak wybrać odpowiednio?

Wybierając kamerzyste na wesele we Wrocławiu zadajcie sobie podstawowe pytania, czyli przede wszystkim czy podobają się Wam prace filmowe, styl i czy bylibyście zadowoleni z takiego filmu tylko z Waszym udziałem. Kolejnym, chociaż nie mniej ważnym elementem jest kontakt i to jak czujecie się w otoczeniu kamerzysty. Zawsze w trakcie spotkań z naszymi parami staramy się, abyście nie tylko poznali kulisy naszej pracy, ale też to jakimi jesteśmy ludźmi.

Historie par – Monika i Dawid

Monika i Dawid para uśmiechnięta, pełna energii i pozytywnego nastawienia. Od razu wiedzieliśmy, że ich dzień ślubu będzie niezapomniany. I taki też był! 

Czytaj dalej

Musicie być gotowi na to, że spędzicie z kamerzystą i fotografem, cały Wasz dzień ślubu, dlatego warto sprawdzić, czy czujecie się luźno w naszym towarzystwie. Nasza praca to dla nas sama radość, a gdy jeszcze czujemy od Was ciepło i radość z przebywania we wspólnym otoczeniu, to prawdopodobnie najlepsza nagroda.

Oferty wideofilmowanie Wrocław

Jeśli chodzi o oferty wideofilmowania we Wrocławiu, na pewno znajdziecie wiele osób świadczących usługi filmowania wesel. Z pewnością każdy będzie Was przekonywał, że to on wykona Wasz film w wyjątkowy sposób. Dlatego Wy jako przyszła para młoda, musicie dokonać wyboru, a nam pozostaje liczyć na to, że nasza oferta przyciągnie Waszą uwagę i zdecydujecie, że to ja nakręce film o Was!

Historie par – Beata i Mateusz

Bohaterami kolejnego “love story” są Beata i Mateusz. Zdjęcia ślubne oraz teledysk ślubny ukazują elegancki i ponadczasowy styl glamour. Z tą parą od razu złapaliśmy super kontakt, mimo tego, że pierwszy raz widzieliśmy się właśnie w dniu ich ślubu. 

Czytaj dalej

Wideofilmowanie Wrocław - ile to kosztuje?

Decydując się na wideofilmowanie Wrocław na pewno zdajecie sprawę jakie mniej więcej koszta, musicie ponieść. Każdy filmowiec inaczej wycenia swoje usługi. Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na to ile trwa proces tworzenia filmu (cały dzień nagrań, godziny przeglądania materiałów, montaż, dobór muzyki, dźwięków) Zdajemy sobie sprawę z ogromnych kosztów ponoszonych w trakcie organizacji ślubu, dlatego podzieliliśmy ofertę na różne pakiety. Naszą ofertę sprawdzicie w zakładce poniżej:

W naszej pracy kamerzysta Wrocław i fotografa ślubnego cenimy sobie jakość wykonania naszych usług, dlatego niezależnie od pakietu dajemy z siebie 100% aby Wasza pamiątka była wyjątkowa. Jedyna różnica to długość filmów/ilość zdjęć i ewentualne dodatki.

Historie par – Gabriela i Mateusz

Historia ślubna Gabrieli i Mateusza. Tak szalonego wesela nie widzieliśmy bardzo dawno. Gabrysia i Mateusz wspaniale odnaleźli się w roli Państwa Młodych i jak sami wspominają, ten dzień minął im zdecydowanie zbyt szybko.

Czytaj dalej

cały film ślubny Wrocław

Jeśli chodzi o całe reportaże ślubne to nie są one dostępne ponieważ cenię sobie prywatność i intymność chwil, które uwieczniam. Często w długim filmie można zobaczyć rodzinę, łzy wzruszenia, małe dzieci i zawsze uważałem, że to bezapelacyjnie powinno pozostać tylko Wasze. Teledyski ślubne są za to idealnym skrótem wydarzeń, który może dać Wam przedsmak tego jak wyglądają moje dłuższe filmy. Zapraszam Was do obejrzenia moich produkcji na Youtube.

Film ślubny youtube

Historie par

Historie par – Justyna i Jacek

Historia ślubna Justyny i Jacka. Od tej pary od razu poczuliśmy pozytywną energię i nie myliliśmy się bo cała nasza współpraca przebiegała w cudownej atmosferze.

Czytaj dalej

Historie par – Klaudia i Karol

Historia ślubna Klaudii i Karola. Para, z którą spotkaliśmy się już na sesji narzeczeńskiej. Żeby wykonać ich filmy i fotografie ślubne pokonaliśmy łącznie z nimi ponad 600 km, ale my nie boimy się takich odległości i bardzo, ale to bardzo cieszymy się, że to nas wybrali jak swojego fotografa ślubnego i kamerzystę

Czytaj dalej

Historie par – Magda i Michał

Magda i Michał to wspaniała i uśmiechnięta para, otoczona wspaniałymi ludźmi. Z ogromnym wsparciem ze strony rodziny i przyjaciół, ten dzień mogą wspominać z dużym uśmiechem na twarzy.

Czytaj dalej

Wideofilmowanie Wrocław

OBSERWUJ NAS
KONTAKT

KONTAKT@WIDZIMYSIEWKADRZE.PL


737475010

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec, Biała Podlaska, Mińsk Mazowiecki. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK    KAMERZYSTA NA WESELE BIAŁYSTOK     FILM ŚLUBNY BIAŁYSTOK

2021 © Widzimy Się W Kadrze

Jako fotograf ślubny i kamerzysta na wesele pracujemy na terenie całej Polski, najczęściej w woj Podlaskimwoj Mazowieckim oraz woj Warmińsko-Mazurskim między innymi w: Białystok, Ełk, Augustów, Suwałki, Grajewo, Hajnówka, Giżycko, Olsztyn, Szczytno, Łomża, Ostrołęka, Sokółka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Zambrów, Siedlce, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Ciechanowiec. Korzystając z naszego pakietu foto/video zyskujecie fotografa i kamerzystę na Wasze wesele. Mniej formalności, większa wygoda, ułatwiony kontakt. Zapraszamy do współpracy i obejrzenia portfolio fotografii i filmów ślubnych